Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım (Corporate Web Design) günümüz iş dünyasının önemli bir parçasıdır. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, kurumsal web sitesi geliştirme ve kurumsal web sitesi tasarımı, küçük işletmelerden çokuluslu şirketlere kadar her türlü şirketin başarısının kritik parçaları haline gelmiştir. Ürünleriniz, hizmetleriniz veya hedefleriniz ne olursa olsun şirketler büyümeyi ancak müşteri tabanlarını genişlettiklerinde artırabilir - ve İnternet büyüme için kullanılacak en iyi ortamdır.


Bu nedenle kurumsal web sitesi tasarımı, özellikle doğru İnternet pazarlama stratejisi ile birleştirildiğinde iş dünyasında çok önemlidir. Aniden, şirketiniz televizyon veya radyo gibi geleneksel reklam araçlarının maliyetinin bir kısmı için dünyanın her yerinden müşterilerle etkileşim kurabilir. Siz sadece yerel bir iş değilsiniz, küreselsiniz.

internet vs tv

 

Başarı için kurumsal web sitesi özellikleri

Senioriz ile her kurumsal web sitesi, işletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Misyonumuz , şirketinize rakiplerinizden ayrı olarak işinizi kuracak profesyonel, markalı bir web sitesi sunmaktır. Gezinme kolaylığı ve harekete geçirici mesajlar her zaman tasarım sürecimizin ön saflarında yer alır ve sonuç üreten web siteleri Senioriz'un temelini oluşturur.

 

kurumsal web sitesi özellikleri 

 

Önde gelen bir kurumsal web tasarım şirketi olan Senioriz sizinki gibi şirketlerin çevrimiçi varlığını büyütme konusunda uzmandır. Ekibimiz, kurumsal web sitesi geliştirmenin en son noktasında, iş web sitelerini baştan aşağı oluşturma ve optimize edilmiş sonuçlar için onları ayarlama konusunda tutkulu olan yetenekli uzmanları içerir.

Hepsinden iyisi; kurumsal web geliştirme ekibimiz sizi rakiplerinizden nasıl önde tutacağınızı bilir. SEO - Dijital Pazarlama - Google Ads Reklamları - Sosyal Medya Yönetimi

 

Ancak hala cevaplanması gereken büyük bir soru var: Kurumsal web sitesi geliştirmeye nereden başlıyorsunuz?
Web projenizin benzersiz olduğunu ve işletmenizin özel ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Aşağıdaki formu doldurun, size özel bir fiyat tahmini ile geri dönelim. Veya projenizi telefonla görüşmek isterseniz, +90-530 08765 99 numaralı telefondan bizi arayın.

 

Kurumsal web tasarımın da öne çıkanlar;

 -İlk sırada kurumun olmazsa olmazı logosu ve amblemi,

-Kurumun ticari yada marka adının web sitesi üzerinde doğru yerde ve şekilde bulunması,

-Kurumun kendine ait bir sloganı veya müşterisine kendini anlatan bir mottosu,

-Yazı tipi, puntonun büyüklüğü, satırların uzunluğu, satır arası boşlukları, yani kısaca tipografisi,

-Kurumun kendine ait renklerinin web tasarımı içinde kullanılması,

-Kurumun ürünlerinin site içerisinde ve tasarımın içindeki bütünselliği,

-Kuruluşun ofisine ait kendi resim ve görselleri,

Kurumun hedef kitlesine ait ölçeğe göre genel yapılanmanın site üzerinde var olması gibi özellikler ve dahası...

 

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardır ?

Senioriz, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre fiyat teklifi sunmaktadır. Firmanız ve istekleriniz hakkında detaylı bilgileri “Teklif Al” butonuna tıklayıp gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz teklife en kısa sürede ekibimiz tarafından dönüş yapılarak detaylı bir şekilde proje ve fiyat hakkında bilgilendirileceksiniz.

Bu makaleyi paylaşın

İlgili Makaleler

yorum (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

merhaba
wordpress altyapısı mı?

Bülent
This comment was minimized by the moderator on the site

Merhaba #Bülent,
Hayir, wordpress kullanmıyoruz. Laravel altyapısı (ozel CMS)

Super User
Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

  1. Posting comment as a guest.
0 karakterler
Attachments (0 / 3)
Share Your Location