Her İşletmenin Bir Web Sitesine İhtiyacı Var

Neden Her İşletmenin Bir Web Sitesine İhtiyacı Var? 5 Neden

Web sitesi olmayan bir işletmeniz mi var?

İşiniz için bir tane inşa etmeye direnmenin nedenlerini anlıyoruz: “Ben teknoloji meraklısı değilim”, “çok pahalılar”, “Zamanım yok” veya rezil “Yeterli işim var ve Birine ihtiyacım yok ”. Gerçek şu ki, teknoloji meraklısı olmak zorunda değilsiniz, işiniz için profesyonel bir web sitesi almak ucuz ve kolay olabilir ve sizin için daha da basitleştirmek - bir web sitesine sahip olmanın size zaman ve paraya mal olması.

Şuna bir göz atın… İnsanların% 81'i satın alma kararı vermeden önce internette bir işletme veya hizmet araştırıyor. Bu, çevrimiçi iş arayan 25,92 milyon kişidir. Ancak, işletme sahiplerinin% 46'sı bir web sitesine sahip olmamalarının 1 numaralı nedeni olarak “İşletme şu anda birine ihtiyaç duymuyor” olarak listelendi. Biz istatistikçi değiliz, ama burada göze batan bir kopukluk olduğunu görebiliyoruz.

İşletmenizin bir web sitesine ihtiyacı olup olmadığından hala emin değil misiniz? Okumaya devam et…

Kurumsal Web Tasarım neden olmali

 


1. Bir web sitesine sahip olmak, işletmenize yeni müşteriler çekecek ve size daha fazla para kazandıracaktır.

 

Bu statüyü çok seviyoruz, iki kez bahsediyoruz: insanların% 81'i satın alma kararı vermeden önce çevrimiçi bir işletme veya hizmeti araştırıyor. Bir web siteniz yoksa, bu pazardan pay alma şansınız yoktur.

Web siteniz siz olmasanız bile 7/24/365 kullanılabilir. Bir web sitesi, çalışma saatleri içinde ve dışında “her zaman açık” iş savunucunuz olarak görev yapar.

Web siteleri mevcut tavsiyelerinizin daha fazlasını dönüştürmenize yardımcı olur, çünkü çoğu insan kendi araştırmalarını yapar ve sizi rakiplerinize karşı sıralar.

 


2. Bir web sitesine sahip olarak işletmenize anında güvenilirlik katın.


21 yüzyıl tüketicisi şüpheci; aslında, insanların% 56'sı web sitesi olmayan bir işletmeye güvenmeyeceklerini belirtti. İyi bir web sitesine sahip olmak, yasal bir işletme olarak güvenilirliğinizi anında artırır.

İlk izlenimler önemlidir ve web siteleri, işletmeniz için iyi tasarlanmış bir tanıtımla çok güçlü bir izlenim bırakmanıza olanak tanır.

Bir web sitesi, uzmanlığınızı sergilemenize ve işletmenizi daha iyi konumlandırmanıza yardımcı olabilir. Bir web sitesi bir kalabalığın içinde öne çıkmak için bir numaralı araç olabilir.


3. Düşündüğünüz kadar zor veya pahalı değil.


Bir web sitesi almak için teknoloji konusunda bilgili olmanıza gerek yoktur. Birçok web geliştirme şirketi, süreci sizin için hızlı ve ağrısız hale getiren çok basit kayıt işlemlerine sahiptir.

Çok uygun maliyetli olabilir. Web siteleri, diğer reklam türlerinden daha iyi bir yatırım getirisi sunar. İşletmenizi pazarlamayı planlıyorsanız, bir web sitesi ilk önceliğiniz olmalıdır.

Zamanla bir işletme web sitesi elde etmek için nispeten düşük yatırım, sizi yeni müşteriler çekerek ve markanızı oluşturarak temettü ödeyecek. Ayrıca, meşru bir iş gideri ve vergi indirimi.

 


4. Bir web sitesine sahip olmak size zaman kazandırır.


İster e-posta ticareti yapın, ister çağrı yapın veya teklif gönderin, potansiyel müşterilerle iletişim kurmak zaman alır. Web siteniz, sık sorulan müşteri sorularına ve sorularına cevap vererek o zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Bunun sizin için anlamı nedir? Daha değerli şeyler yaparak zaman geçirebilirsiniz.

 


5. Kendinizi konumlandırın ve markanızın kontrolünü elinizde tutun.


Bir web sitesi mesajlaşma için bir platform görevi görür ve işletmenizin çevrimiçi algısını sosyal medya kanallarınızın sağlayamayacağı şekilde şekillendirir.

Platform, tam olarak aradığınız müşteri türünü elde etmek için kendinizi pazarda konumlandırmanıza olanak tanır.

Birçok işletme sahibi, bazen bilmeden ve / veya olumsuz olarak çevrimiçi olarak incelenmiştir. Bu sizi nasıl etkiler? Çevrimiçi yorumları okuyan kullanıcıların% 79'u inanıyor. Kendi olumsuz referanslarınızı göndererek bu olumsuzlukla mücadele edin.

yorum (0)

Henüz yorum yapılmamış

Bir cevap yazın

  1. Posting comment as a guest.
0 karakterler
Attachments (0 / 3)
Share Your Location